Voor persoonlijke en bedrijfsleden € 50,-. Voor niet-leden € 95,-. Voor introducés € 50,-.
De prijs is exclusief btw en inclusief koffie/thee en borrel na afloop.
How to build a Dream Team?
“Een groep individuen is niet hetzelfde als een team. Hoe maak je zo’n (Dream) Team? In woelige tijden is dit meer dan ooit een cruciale succesfactor!” Net als in de eerdere Nive sessie (2011) over Energiemanagement gebruikt Koen Gonnissen metaforen uit de topsport en mixt ze met echte bedrijfssituaties. In de afgelopen 12 jaar heeft Koen 90% van zijn tijd in het bedrijfsleven gewerkt. 10% van zijn tijd werkt hij nog steeds in de wereld van de sport. Als mental coach van het Omega Pharma Lotto wielrenteam klom het team in 2011 op van plaats 11 tot nummer 1 van de wereld. Philippe Gilbert werd ook individueel nummer 1.
Deze interactieve workshop gaat over:
het zetten van de stappen van (IQ) Visie naar Ambitie (EQ) naar Actie (PhQ):
• de EQ-Manier:
- hoe kweek je trots?
- motivatie en enthousiasme stimuleren,
- hechtheid van uw mensen stimuleren,
- teamuitlijning: één team - één visie - één stem.
De 6 belangrijkste ingrediënten van hoog-presterende teams ontdekken en bewerkstelligen
• Collectieve Tools om:
- een strevenswaardige toekomst te creëren,
- de waarden van het team te bekrachtigen door het opstellen van een ethische code,
- wederzijds vertrouwen en betrokkenheid binnen het team te versterken,
- individueel talent te herkennen en uit te breiden,
- rollen te verduidelijken en verwachtingen te managen,
- betrokkenheid en motivatie te genereren door het creëren van een ASK-omgeving.
Koen Gonnissen
Koen Gonnissen heeft als coach jarenlang praktijkervaring opgedaan via het coachen van tennissers op topniveau. De beste Belgische spelers tot het jaar 2000 zijn door hem gecoacht en hij was in 1998 en 1999 kapitein/trainer van het Belgisch Davis Cup team dat toen zijn beste resultaten neerzette met een halve en kwartfinale van de wereldgroep.
Bij zijn overstap naar de bedrijfswereld in 2000 schreef hij samen met Alain Goudsmet het boek “De bedrijfsatleet” met daarin parallellen tussen sport en bedrijf. Als je iets leert in de topsport, dan is het wel dat een efficiënt energiemanagement leidt tot duurzame prestaties: in de bedrijfswereld is het niet anders! “Beheer je energie, en niet alleen maar je tijd!”. Bovendien is het een grote uitdaging om van een groep van individuen een team te maken.
Via een combinatie van academische modellen en praktische voorbeelden uit de sport stimuleert hij individuen en teams om uit hun comfortzone te komen, na te denken over hun functioneren en zo te komen tot efficiëntere en duurzame prestaties. Als trainer en executive coach stretcht Koen het potentieel via een beter inzicht in jezelf (je talent), je sociale intelligentie en het beter aanvoelen van de dynamiek van een team.
- Master in Klassieke filologie (KUL - 1986).
- Graduaat Physiologie (Bloso, 1986 - 1990).
- Trainer Daviscup (1993 - 1998), Kapitein (1998 - 1999).
- Coach van: Ferrero, Gaston Gaudio, Xavier Malisse, Johan Van Herck, Kristof Van Garsse, Kris Goossens, Dick Norman, El Aynaoui.
- Professor "Mentale training" (Bloso 1990 - 1999).
- Auteur van "Mentale training onder spanning" (Bloso 1991).
- Co-auteur met Alain Goudsmet van het boek ‘Stress Management’ (Kluwer 2003) en ‘De Bedrijfsatleet’ (Kluwer 2005).
- Gecertificeerd coach (ICF 2005).
- Gecertificeerd MBTI (december 2004).
- Business & Executive Coach (sinds 2000).
- Gastspreker Vlerick Business School International MBA (2009).
- Coaching Kim Clijsters in come back (2009).
Meer informatie
Marie-Thérèse Schlatmann, manager Ledenprogramma, telefoon (06) 200 13 628 of e-mail mt.schlatmann@nive.org.